נשמח לעמוד לשירותכם

אחזקת בריכות שחיה

אחזקת בריכות שחיה חשובה לא רק לכיס שלנו, אלא בעיקר לבריאות שלנו. מתכננים לבנות בריכה בגינה, מתכננים לקנות בית חדש עם בריכה או? ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו על חשיבות תחזוקתה הבריכה השוטף. מלבד הבלאי העלול להיווצר מאבנית של מים אשר אינם תחת ביקורת, ברחצה במי בריכה לא מטופלים אורבות גם לא מעט סכנות בריאותיות. במאמר זה נביא לפניכם כמה מהסכנות הללו ואיך ניתן יהיה להימנע מהם.

אחזקת בריכות שחיה חשובה לבריאותכם!!!

כמובן שתכיפות הטיפול משתנה בין כל בריכה ובריכה. ישנם משפחות עם ילדים המשתמשות בה לעתים תכופות, לעומת אנשים מבוגרים יותר הנהנים להשתכשך במים לעתים רחוקות. אלו דברים שניקח בחשבון בתחזוקת הבריכה, אך לא באופן בה נפעל. על מנת שלא נגיע למצב שבו נצטרך להעסיק אנשי מקצוע בכסף רב (למרות שאחת לתקופה מומלץ שאיש מקצוע מומחה יבדוק את הרכב המים) ישנן כמה פעולות שנוכל לבצע. הפעולות הבאות יהיו נכונות לגבי כל בריכה ובריכה.

משתמשים בבריכה לעתים רחוקות? אם אכן זה הוא המצב, היינו ממליצים לכסות את הבריכה בכיסוי מותאם בין טבילה לטבילה.

ניקיון על בסיס יומיומי. סיימתם יום נהדר של שחיה והשתכשכות במים? הקדישו כמה דקות ואספו עלים ושאר דברים חיצוניים אשר נכנסו למי הבריכה בעזרת רשת ניקוי. דאגו לתקינות רובוט הניקוי, מטאטא השאיבה וניקוי קבוע של המסננים והסקימרים של הבריכה.

לפחות פעמיים בשנה לפני החורף והקיץ להיעזר בשירות של מומחה על מנת שיבדוק את תקינות המים ואיזון החומרים הכימיים בהם.

כשהבריאות באה לפני הכול

צריבות בעיניים ובעור, זיהומים במערכת העיכול וסיבוכים בדרכי הנשימה הם רק חלק מהסכנות שברחיצה במים מזוהמים. העיקרית והשכיחה ביותר בתופעות הינה שלשול וכאבי בטן עזים. אנו ממליצים להשתדל ולא לבלוע מי בריכה וכמו כן, שטיפת ידיים לאחר הטבילה ולפני האוכל תציל אתכם מבילוי לא נעים בבית הכיסא. אחזקת בריכות שחיה הינה אחריות של כל אחד ואחת ועם זאת היא אינה מסובכת או קשה כלל וכלל.

על מקצועיות ואיכות אסור להתפשר

יעל ארבל, המייסדת והבעלים של חברת PERFECT POOLS הינה אגרונומית ומפעילת בריכות מוסמכת. אנו מספקים שירותים של אחזקת בריכות שחיה וחרטנו על דגלנו את כל הקשור במקצועיות, שירות ועזרה ללקוחותינו ודואגים להם שמי הבריכה יישארו תמיד נקיים, צלולים ובעיקר בריאים. פנו אלינו לייעוץ ראשוני חינם וביחד נשמור על בריאותכם ובריאות יקיריכם.

תיקון בריכות שחיה ביתיות יהיה הכרחי במידה ואנשים אינם דואגים לתחזוקה שוטפת של בריכת השחייה שלהם. רבים אינם יודעים, אך הזנחה של מי הבריכה העומדים תביא לכך שהמים יצברו אבנית וזאת תשפיע באופן ישיר על כל המערכות הפועלות בבריכה ותקצר את אורך חייהם. בנוסף, לא רק כסף נחסוך, אלא ובעיקר, בריאות לנו ולבני ביתנו.

תיקון בריכות שחיה ביתיות – כך נמנע מלהגיע לכך

במידה וישנו ברשותנו כיסוי המותאם לבריכה אשר ברשותנו, נדאג לשים אותו בכל פעם ופעם כאשר איננו מתרחצים בה. בדרך כלל בעונות הקרות יותר של החורף והסתיו נכסה את הבריכה, דבר שישמור על תקינות המים וצלילותם וכמו כן ימנע תאונות אפשריות של נפילה לבריכה. בעיקר כשמדובר במשפחות עם ילדים. בנוסף, ניקוי של בסיס יומיומי יהיה הכרחי במידה ואנו נוהגים לרחוץ רבות בבריכה. בין אם זה רשת ניקוי, מטאטא יניקה או רובוט, שמירה על ניקיון הבריכה, המסננים והסקימרים יאריך את חיי ציוד הבריכה וישמור על האיזון הכימי של מימיה.

כמו כן, במידה וכבר הגענו למצב של תיקון בריכות שחיה פרטיות חשוב שלא נזניח ואכן נתקן את הליקויים ולכך ישנן סיבות הקשורות דווקא במניעת סכנות בריאותיות אפשריות העלולות להיגרם עקב רחיצה במים מזוהמים. דלקות בדרכי השתן והמעיים וכמו כן בעיניים ובאוזניים הן רק חלק מהתופעות העלולות להתפתח. לבדיקת תקינות המים ישנם מומחים בנושא וחשוב ביותר לשכור את שירותיהם לפחות פעמיים בשנה כאשר מדובר בבריכה וארבע פעמים בשנה כאשר מדובר בג'קוזי.

אל תגיעו בכלל למצב שתצטרכו לתקן

חברת PERFECT POOLS מתמחה בייעוץ ותחזוקה שוטפת של בריכות פרטיות, ציבוריות, בריכות נוי וג'קוזי. יעל ארבל הבעלים והמייסדת של החברה הקימה אותה בשנת 2004 ומאז, אלפי לקוחות זרמו תחת פיקוחה. תיקון בריכות שחיה ביתיות יכול להימנע בקלות. פנו אלינו לקבל יעוץ ללא תשלום ואנו נדאג שבקיץ הזה תשתכשכו במים צלולים, נקיים ובעיקר בריאים. ושנתראה רק בבריכות.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה