נשמח לעמוד לשירותכם

בניית בריכות מקצועיות לשחייה ביתית

בשנים האחרונות, בניית בריכות שחייה ביתיות תופסת תאוצה בקרב אנשים שבעבר לא יכולים היו להרשות זאת לעצמם. זאת משום שעם התפתחות הטכנולוגיה בתחום הזמן הדרוש לבנייתם התקצר וגם תהליכי ייצור חומרי הגלם הפכו זולים יותר. כמו כן, בעבר הבריכות הנפוצות ביותר וכמעט היחידות שהיה לשוק להציע הן בריכות הבטון, מרשימות ויוקרתיות אך מחיריהן משמעותית יקר יותר מהבריכות המוצעות בשוק. אף על פי כן, בריכות בטון הן עדיין אחת מהאפשרויות שאנשים שיכולים להרשות לעצמם בוחרים בה.

דברים שצריכים לדעת בעת הקמת בריכות שחייה ביתיות

כפי שפתחנו וכתבנו, מסיבות של קדמה טכנולוגית היום כמעט ואין אדם שלא ימצא לעצמו בריכה כיפית לשכשוך בימי הקיץ החמים. הבריכות מגיעות במגוון עצום של דגמים, בכל הצורות, הגדלים ובחומרי גלם משתנים המשפיעים ישירות על עלות בניית בריכות שחייה ביתיות.

ממה מורכבת עלות הבריכה הביתית?

  • גודל: כמובן שבדיוק כמו מ"ר של דירה שנרצה לקנות, כך גם הבריכה תימדד בגודלה. אך בשונה מדירה, בריכה תהיה תלויה ביחס ישיר לגודל הבית ולשטח אותו נוכל לנצל לבריכה.
  • יצרן: בדיוק כמו במכוניות, בגדים וכל מותג אחר, גם בין יצרני חברות שונים ישנם הבדלים. יש אנשים שילכו על מאזדה משפחתית נחמדה ונוחה וישנם שדווקא על המרצדס היוקרתית.
  • חומרים: ישנן שלוש סוגי בריכות: בריכות בטון, בריכות מתועשות ובריכות עשויות פיברגלס ומחירן בהקבלה מהיקרות לזולות. מן הסתם, ליצוק בריכה מבטון תהיה זולה מבריכה עשויה פיברגלס ואינה מצריכה תכנון ובניה.
  • כוח אדם: בריכות בטון כפי שציינו בפתיחה יהיו לעולם יקרות ויוקרתיות יותר. הן יצריכו תכנון של מהנדס, אדריכל ויועצים מומחים לבניית בריכות שחייה ביתיות.
  • זמן: אם בריכה דורשת תכנון הנדסי של חפירות ויציקת בטון המחיר יהיה בהתאם. כמו כן, מהרגע שיסתיים תהליך הבניה עד שניתן יהיה להשתמש בבריכה יהיה ארוך בהרבה. בעוד שבבריכות מתועשות או אלו העשויות פיברגלס גם זמן ההקמה וגם ההמתנה לשימוש בהן יהיה קצר בהרבה.

כך או כך הבריכה מצריכה טיפול שוטף

חברת PERFECT POOLS בייסודה ובבעלותה של יעל ארבל נוסדה בשנת 2004. יעל, ארגונומית ומפעילת בריכות מוסמכת תעניק לכם יחס אישי ומקצועי בכל הקשור לייעוץ לפני תכנון הבריכה ולדאגה לאיכות המים בבריכתכם לאורך כל עונות השנה. אנו מתמחים בטיפול בריכות בבנייני מגורים, בתים פרטיים, בריכות נוי וג'קוזי. פנו אלינו לשמור לכם על הבריכה ועל הבריאות.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה