נשמח לעמוד לשירותכם

הקמת בריכות שחייה

בשל מורכבותן, הקמת בריכות שחייה הן בבתים פרטיים והן במבנים גדולים כמו בנייני מגורים או בתי מלון מצריכה תכנון ויידע רב של כמה וכמה אנשי מקצוע. יש להתחשב בכמה וכמה קריטריונים כגון גודל ועומק הבריכה, מיקומה ועובייה. כמובן תוך כדיי התייחסות למטרות הבריכה וקהל היעד אותו היא אמורה לשמש. במאמר זה ניגע בכמה דברים שנביא בחשבון כאשר אנו ניגש לתהליך התכנון בבואנו לבנות בריכה.

מה צריך לדעת לפני הקמת בריכות שחיה?

חוץ מבריכות השחייה האולימפיות הסטנדרטיות שמידותיהן ועומקם קבוע, בריכות בבתי מלון, בתים פרטיים ופארקי מים לעולם יהיו שונות אחת מהשנייה בדיוק כמו טביעות אצבע. בבואנו לתכנן כאלו ישנם כמה דברים שנשאל את עצמנו בתהליך התכנון והם יהיו:

כמובן שקודם כל נקבע מה יהיו גודל ועומק הבריכה. ישנן בריכות שונות לשימושים שונים כגון, בריכות טיפוליות, בריכות פנאי, בריכות נוי, בריכות שחיה רגילות ועוד. כמו כן גודלן ועומקן יהיה פרופורציונאלי למבנה אשר בסמוך אליו או בתוכו הן יוקמו.

בריכות חיצוניות נשתדל להתאים כך שיהיו חשופות לשמש במשך רוב שעות זריחתה. באלו אשר אינן ממוקמות במיקום נכון מימיהן יישארו קרים ואנו נהנה מהן הרבה פחות. עם זאת, גם אם לא יימצא פתרון ונאלץ לבנות בריכה במקום שברוב שעות היממה אינו נחשף לשמש אנו נתקין גוף חימום סולרי חשמלי מחוץ לבריכה ואותו נשתדל לכיוון השמש, לרוב זה יהיה לכיוון דרום.

בכל בריכה בלי קשר לגודלה, נתחום מטר של תחום ביטחון המקיף את הבריכה.

בכל בריכה, על פי חוק תכנון ובינוי תהיינה חייבות להיות בנויות מדרגות. בבריכות המיועדות לילדים קטנים או לחילופין לקשישים, לרוב יהיה מותקן גם מעקה בטיחות.

הקמת בריכות שחייה תמיד תופקד בידיהם של אנשי מקצוע מומחים כגון מהנדסי מבנים, אדריכלים ויועצי בריכות מומחים. עבודתם תקבע את יופי הבריכה, איכותה ובעיקר את הבטחת כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

להעניק לעצמכם את הטוב ביותר

יעל ארבל, ארגונומית ויועצת בריכות מוסמכת, הקימה את PERFECT POOLS עסק הבוטיק שלה קיים מאז שנת 2004 ועוסק בייעוץ הקמת בריכות שחייה ותחזוקתן השוטף לאורך כל ימות השנה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ בחינם וביחד נדאג לבריכה הטובה והאיכותית ביותר שיש.

הקמת בריכות שחיה ביתיות

בשונה לבריכות שחיה ציבוריות סטנדרטיות, הקמת בריכות שחיה ביתיות שונה לגמרי. בריכות שחיה לבתים פרטיים לרוב יהיו שונות אחת מן השנייה כפי שטביעות אצבע שונות מאדם לאדם. לכל בריכה יוקדש תכנון שונה בהתאם לצורכי הלקוח ומטרת הבריכה. עבודה שכזאת מצריכה תכנון מדוקדק של אנשי מקצוע מומחים ואלו עשויים לעשות את ההבדל הן מבחינת יופי הבריכה, אך בעיקר בבטיחותה.

דברים שצריכים לדעת על הקמת בריכות שחיה ביתיות

בעבר בריכות שחייה בבתים פרטיים הייתה נחלתם של עשירים בלבד. כיום יותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם בריכה בגלל ההיצע הגדול בשוק ורוב האנשים יוכלו למצוא בריכה המותאמת לצורכיהם בהתאם לגולה, סוגה והדגם שלה. כמו כן, בעבר מחיר הבריכה היה תלוי באופן ישיר גם באישורים מיוחדים שהיו צריכים לקבל ובזמן הבניה הארוך של הבריכה. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה ההיצע שיש לבריכות בשוק הוא גדול וישנן כאלו המספיקות ביותר לכל צורך וזמן הקמת בריכות שחיה ביתיות קצר משמעותית, מה שמוזיל את העלויות בעשרות מונים.

סוגי הבריכות הביתיות

  • בריכת בטון: לרוב, אנשים יוותרו על בניה של בריכה שכזאת למרות שהיא בעלת מראה מרשים ויוקרתי, משום שזמן בנייתה ארוך יותר ויחד עם החומרים ואנשי המקצוע הכרוכים בתכנונה ובנייתה עולים המון כסף.
  • בריכה מתועשת: לעומת בריכות הבטון היקרות, הבריכה המתועשת תהיה זולה משמעותית מבריכת בטון בגלל זמן בנייתה הקצר. עם זאת, היא חזקה ביותר ומגיעה במגוון דגמים יפים להפליא.
  • בריכת פיברגלס: בריכות זולות יותר מהסוגים האחרים. זמן ההמתנה לשימוש בריכות שכאלו לאחר ההתקנה הוא הקצר ביותר ולרוב נוכל לשכשך במים באופן מידי. הבריכה מגיעה כמקשה אחת מה שהופך את רמת האיטום שלה לגבוהה ביותר.

הניסיון שלנו הוא ההנאה שלכם

PERFECT POOLS, חברת הבוטיק של יעל ארבל, ארגונומית ויועצת בריכות מוסמכת, מעניקה שירותי יעוץ וטיפולים שוטפים לבריכות מכל הסוגים. בין אם אלו בריכות נוי, בריכות לבתים פרטיים וג'קוזי. כשמדובר הקמת בריכות שחיה ביתיות אין בכלל התלבטות. כי עם ניסיון של מעל 15 שנים ואלפי לקוחות מרוצים אין להתווכח. פנו אלינו ואנו נדאג שלכם ולבני ביתכם יהיה מושלם בקיץ הקרוב.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה