נשמח לעמוד לשירותכם

  בריכה עילית

  בהתאם לרמת השימוש, הגודל, התכנון ועיצוב הגינה שלכם, התקנת בריכה עילית בגינת הבית אינה מצריכה רישיון. אם הבריכה מיוצרת מפיברגלס, PVC עם תוספות, צוות המומחים של חברת Perfect Pools, שמתמחה בבניית ותחזוקת בריכות שחייה פרטיות, יבצעו חיפוי עץ לבריכה ויבנו דק מסביבה.

  יתרונות בריכה עילית

  היתרון המשמעותי של התקנת בריכה עילית הוא היעדר הצורך בתכנון חדר מכונות. המבנה של הבריכה מאפשר התקנה ופירוק קלים, בהשוואה לבריכה שקועה שכרוכה בחפירות, עיצוב מחדש של הגינה, סלילת דרכי גישה, תכנון אינסטלציה וחשמל, הצבת חדר מכונות והתקנת תאורה מתאימה. עם בריכה עילית, אין צורך בתשלום אגרת היתר בנייה, ואין צורך באישורים מיוחדים.

  כל מה שנדרש הוא להתאים את גודל הבריכה הנבחרת לתנאי השטח הקיימים, להחליט על התקציב המתאים, ולהתייעץ עם המומחים בתחום לגבי בחירת הבריכה מהסוג הטוב ביותר שתתאים לשטח החיצוני של הבית.

  תכנון עיצוב הבריכה

  לפני תהליך התקנת בריכה עילית, יש לבחור בריכה שתתאים לסגנון עיצוב הגינה ולסגנון עיצוב הפנים של הבית, כך שהיא תשתלב בהרמוניה עם הבית והגינה.

  חשוב לבדוק את מיקום הבריכה רחוק מהבית או קרוב, ולהחליט על אופן השימוש בה, למטרות פעילות גופנית, משחקי ילדים או בילוי של מבוגרים לצד הבריכה.

  החלטה על סגנון וצבע

  בעלי בתים רבים שמתכננים התקנת בריכה עילית בביתם, מדמיינים את גינת הבית עם בריכה מרהיבה בגוון הים, כמו שרואים בסרטים או בחצר בית 'האח הגדול'.

  אבל אם סגנון העיצוב שלכם נועז יותר, תוכלו לבחור בריכה שאינה טיפוסית, בעיצוב של שחור או לבן, או שתוכלו לבחור בריכה סטנדרטית עם שילוב אריחים צבעוניים שישדרגו היטב את העיצוב.

  בשורה התחתונה, לא משנה איזה סגנון בריכה תבחרו, כדאי שתתייעצו עם המומחים

  לחברת Perfect Pools, בראשות יעל ארבל, יש ותק של 18 שנים בתחום בניית בריכות שחיה פרטיות, והתקנת בריכות מכל הסוגים, כולל בריכה עילית.

  בין היתר, אנחנו מתמחים גם בשירותי תחזוקה ושיפוץ בריכות וחדרי מכונות, והצוות המקצועי שלנו יספק לכם שירותי תחזוקה קבועים, כך שתוכלו ליהנות מהבריכה שלכם במשך כל השנה.

  בריכת שחייה עילית

  אם התקנת בריכת שחייה עילית נמצאת ברשימת המשאלות שלכם, אין זה משנה באיזה שלב של התכנון אתם נמצאים, בחברת Perfect Pools תמצאו מגוון אפשרויות להתקנת בריכות שחייה מעל הקרקע, מבטון או פיברגלס, בריכות צבעוניות או בריכות עץ, במגוון סגנונות וגדלים.

  החלטה על התקנת בריכת שחייה עילית

  המפתח לקבלת החלטות השקעה נכונות הוא קודם כל להכין את שיעורי הבית, אז אם אתם מעוניינים בבריכה בגינת ביתכם, חשוב להחליט בדיוק על הסגנון המועדף, הגודל והמיקום להתקנת בריכת שחייה עילית, לפני הזמנת המומחים שיבצעו את ההתקנה, ובהמשך את שירותי התחזוקה הקבועים.

  למה להתקין בריכה?

  מתחילים כמו בכל פרויקט שיפוץ גדול, על ידי ביסוס הסיבות להתקנת בריכת שחייה. לאלה תהיה השפעה רבה על הצורה, העומק, הגודל ואולי אף על סוג הבנייה. חשוב להחליט אם הבריכה תשמש לתרגילי שחייה, בילוי או מנוחה, לבילוי של הילדים עם חבריהם, להעצמת הנוף, או לשימוש כמוקד לגינה.

  אם יש לכם מושג ברור לגבי מטרת התקנת בריכת שחייה עילית, שאר ההחלטות (ויהיו רבות) לא יהיו כל כך מורכבות לתכנון. אבל לפני שתתקדמו עם תוכניות הבריכה שלך, חשוב לוודא שאתם שואלים את השאלה החשובה ביותר – האם תשתמשו בבריכה מספיק כדי להצדיק את ההוצאה?

  התאמת הבריכה לשטח החיצוני של הבית

  קל יותר לבנות בריכות שחייה על שטח ישר, כך שאם השטח החיצוני של ביתכם משתפל באופן תלול, עלויות התקנת בריכת שחייה עילית יהיו גבוהות יותר. גם תנאי קרקע כמו משטח גבוה או אדמה חולית, סלעית או לא יציבה יהפכו את ההתקנה למורכבת יותר.

  שיקולי התקנה

  גידור, ריצוף, גינון וחדר משאבות יכולים להוסיף לעלות הראשונה של התקנת בריכת שחייה עילית. לכן, בין אם אתה מעוניין בהתקנת בריכה מעץ, מדק מרוכב, בריצוף או באבן, השיקולים החשובים ביותר הם עמידות בפני סכנת החלקה ותחזוקה קבועה.

  לחברת Perfect Pools, בהנהלת יעל ארבל, יש ותק של 18 שנים בתחזוקת ובניית בריכות שחייה פרטיות, והצוות שלנו יגיע לביתכם בקביעות כדי להתקין את הבריכה שלכם ולשמור על יופייה המרהיב.

  בריכה עילית עם דק

  אז סוף סוף החלטתם להתקין בריכה עילית עם דק. מזל טוב! אם אתם מתקינים בריכה חדשה, סביר להניח שתהיו מעוניינים להתקין גם דק חדש ויפה שילווה את הרכישה האחרונה שלכם בגינת ביתכם.

  יחד עם זאת, עיצוב דק לבריכה מעל הקרקע הוא קצת שונה מעיצוב דק שקיים בצד של הבית או המרפסת. המומחים של חברת Perfect Pools ייעצו לכם לגבי התקנת בריכה עם דק להשגת תוצאות של שדרוג מרהיב לגינה שלכם.

  האם כדאי לשכור אנשי מקצוע מומחים בהתקנת בריכה עילית עם דק?

  ההחלטה הראשונה, והגדולה ביותר, שעליכם לקבל היא האם אתם רוצים לנסות את כוחכם בבניית בריכה עילית עם דק, או אם זה הגיוני יותר לשכור קבלן.

  יש לקחת בחשבון את רמת מיומנות הבנייה שלכם, את משך הזמן שיש לכם לבצע את הפרויקט ואת התקציב שלכם. ללא קשר להחלטה שתקבלו, התוצאה צריכה להיראות מקצועית כדי שהבריכה החדשה תחזיק מעמד לטווח הארוך.

  התקנת הבריכה לפני בניית הדק

  אין לבנות את הדק קודם בתקווה שיתאים לפרויקט התקנת בריכה עילית עם דק. בעוד שלבריכות מעל פני הקרקע יש גבהי קירות סטנדרטיים, כל בריכה תהיה שונה במקצת. אל תיקחו סיכון בבניית דק שלא יתאים לחלק העיקרי החדש בגינת ביתכם.

  בניית הדק קרוב ככל האפשר לבריכה

  יישור מושלם של לוחות הדק של הבריכה קרוב לבריכה אינו תכונת עיצוב אטרקטיבית בלבד, אלא שגישה זו מהווה גם תכונת בטיחות נהדרת ששומרת על גובה פני הקרקע עבור אלה שנכנסים ויוצאים מהבריכה, עם הפחתת נפילות בגלל חלקים שבולטים החוצה.

  התקנת לוחות דק מתחת למסילות הבריכה

  בשלב מסוים בעתיד הרחוק, בריכה עילית עם דק עשויה להזדקק להחלפת התוחם שלה. אם הדק אינו מתוכנן כראוי, ייתכן שהמתקין שלך יצטרך לחתוך את הדק כדי לשנות את המבנה, ולהרוס דק בנוי להפליא. כדי שאיכות הדק תישמר לעתיד, קחו בחשבון שלרוב הבריכות מעל הקרקע יש מעקה עליון שמתברג או נצמד למקומו על מסגרת הבריכה.

  המתקינים המקצועיים של חברת Perfect Pools מתמחים בהתקנת בריכה עילית עם דק, ויש להם ותק של 18 שנים בתחום.

  בריכה עילית מעץ

  אין דבר שמסמל את תרבות הפנאי יותר מהתקנת בריכה עילית מעץ. עבור חלק מבעלי הבתים, הבריכה מסמלת שפע, אבל עבור אחרים בריכה היא פשוט דרך מהנה להתאמן, להירגע, להתקרר ולהתכנס עם חברים ובני משפחה. לא משנה מה המניע שלכם, לחברת Perfect Pools, בהנהלת יעל ארבל, יש את ההתמחות המקצועית להתקין, לבנות, לתחזק ולשפץ בריכות שחייה פרטיות.

  האטרקטיביות של בריכה עילית מעץ

  התקנת בריכה עילית מעץ מספקת אטרקטיביות מדהימה לשטח החיצוני של הבית. שיטה זו דורשת פחות תכנון עבור מיקומה, גודלה ותפעולה, או טיפול ותחזוקה שוטף שלה. אם אתה מעוניינים להתקין בריכה מעל הקרקע, חשוב שתתייעצו עם המומחים בתחום כדי לבצע את התהליך נכון.\

  מיקום הבריכה מעל הקרקע

  חשוב מאוד לבחור את המיקום המתאים להתקנת בריכה עילית מעץ. יש להבין אם הבריכה צריכה להיות במרחק מסוים מהבית, מבורות ספיגה או מהכביש. במהלך בחירת אתר, קחו בחשבון:

  • רמת הפרטיות שאתם מעוניינים להשיג.
  • קלות הפיקוח על ילדים.
  • כיצד תיראה הבריכה במיקום המועדף עליכם.

  במהלך התקנת בריכה עילית מעץ, קחו בחשבון גם עצים סמוכים. עצים מספקים צל מבורך, אבל הם עשויים גם לשמור על מי הבריכה שלך קרירים מהרצוי במהלך הקיץ.

  שיקולי הצמחייה מסביב

  מכיוון שעצים מפילים עלים, פריחה וחומרים אורגניים אחרים, הם יכולים גם – תלוי עד כמה לתוך הסתיו אתם משתמשים משתמש בבריכה שלכם – להוות מטרד שמלכלך את המים ומשפיע על האיזון הכימי שלהם.

  בריכה עילית מעץ זמינה בגדלים רבים ושונים, אך גודל הבריכה שלכם יוגבל על ידי גודל האתר והצמחייה שמסביב. עם קביעת המיקום המתאים להתקנת הבריכה, ניתן לחשוב ספציפית על גדלים שונים שיכולים להתאים.

  בשורה התחתונה, זה הזמן ליהנות מבריכה פרטית מרהיבה

  עכשיו, כשאתם מבינים מה כרוך בתכנון של בריכה עילית מעץ, זה הזמן לבחור התקנה מקצועית שתאפשר לכם ליהנות ממנה לאורך כל השנה. קחו רגע לדמיין את עצמכם מתרווחים על שפת הבריכה, לוגמים ממשקה קר כקרח ונהנים מהמראות והקולות של החברים והמשפחה שלכם נהנים מהקיץ במלואו. עם המומחים של חברת Perfect Pools, החלום הזה הופך למציאות בקלות!

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה