נשמח לעמוד לשירותכם

שיפוץ בריכה

כאשר דואגים לבריכה או לג'קוזי באופן שוטף לא מגיעים למצב של שיפוץ בריכה המצריך הוצאה של כסף, זמן ובעיקר כאבי ראש. אך הנתון החשוב ביותר הוא שהפיקוח חשוב בעיקר לבריאותכם. מי בריכה או ג'קוזי שאינם מטופלים נכון יכולים להביא לסכנות בריאותיות רבות. במאמר זה נמנה כמה סכנות הטמונות במים ומה נוכל לעשות בכדי למנוע אותן.

איך לא להגיע למצב של שיפוץ בריכה?

הקיץ בפתח, הבריכה הייתה מכוסה כל החורף והגיע הזמן לקפל אותו ולקפוץ למים הצוננים. אך איך אומרים, יכול להיות ש"בזמן שישנת" בחורף ההרכב הכימי של מי הבריכה השתנה והתפתחו בהם בקטריות וחיידקים מזיקים היכולים לסכן אותך ואת יקיריך. מלבד כמובן, הכסף וההשקעה הכרוכים במקרה של שיפוץ בריכה. הנה כמה מהסכנות האורבות במים שלא טופלו:

  • זיהומי עור.
  • זיהומים במערכת העיכול.
  • דלקות אוזניים.
  • סיבוכים בדרכי הנשימה.
  • זיהומים של פצעים.
  • ואחרון אך לא חביב והנפוץ ביותר הוא השלשול הנגרם חיידקי אי קולי וטפילים כגון קריפטוספורידיום.

כמובן שישנם דברים אשר צריך להתחשב בהם כגון בתכיפות הבדיקות: כמה פעמים נכנס לבריכה. האם זה משפחה עם ילדים או זוג אשר נכנס למים לעתים נדירות? אם כן, חשובה מאד התחזוקה של הבריכה והג'קוזי ובדיקות תקופתיות של הרכב המים. בדיקות אלו נעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים הנותנים שירות תחזוקה לאורך כל השנה.

אך יחד עם זאת…

ישנן שתי פעולות שנוכל לעשות בעצמנו ויוכלו לצמצם את עבודות התחזוקה על ידי גורם חיצוני. וחלילה למצב בו נצטרך שיפוץ בריכה מקיף. לצמצם, לא להחליף.

האחת היא כמובן ניקיון הבריכה. ניקוי המים על בסיס יחסוך לכם הוצאות וזמן גדולים בעתיד. באמצעות רובוט ייעודי, מטאטא יונק ורשת ניקיון נדאג שעלים, חרקים ושאר אוצרות הטבע אשר יפלו למי הבריכה יוצאו עוד לפני שיספיקו לזהם את המים. כמו כן, דאגו לניקיון הסקימרים ומסנני הבריכה באופן קבוע.

כפי שכתבנו קודם, כיסוי לבריכה כאשר היא אינה נמצאת בשימוש יעזור במניעת התאדות המים וכמובן ישמור על צלילות המים וניקיונם. כמובן שמדי פעם נרים אותו ונבדוק שלא נמצאו מזיקים במים.

הניסיון שלנו, הבריאות שלכם

חברת PERFECT POOLS בייסודה של יעל ארבל הוקמה בשנת 2004 ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים. אנו נותנים שירות של יעוץ ותחזוקה שוטפת של בריכות נוי, בריכות בבתים פרטיים, בריכות ציבוריות וג'קוזי. נשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני בחינם ולראות אם המים שבהם אתם שוחים נקיים ולא מכילים בתוכם סכנות בריאותיות אפשריות.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה