נשמח לעמוד לשירותכם

  שיפוץ בריכה

  כאשר דואגים לבריכה או לג'קוזי באופן שוטף לא מגיעים למצב של שיפוץ בריכה המצריך הוצאה של כסף, זמן ובעיקר כאבי ראש. אך הנתון החשוב ביותר הוא שהפיקוח חשוב בעיקר לבריאותכם. מי בריכה או ג'קוזי שאינם מטופלים נכון יכולים להביא לסכנות בריאותיות רבות. במאמר זה נמנה כמה סכנות הטמונות במים ומה נוכל לעשות בכדי למנוע אותן.

  איך לא להגיע למצב של שיפוץ בריכה?

  הקיץ בפתח, הבריכה הייתה מכוסה כל החורף והגיע הזמן לקפל אותו ולקפוץ למים הצוננים. אך איך אומרים, יכול להיות ש"בזמן שישנת" בחורף ההרכב הכימי של מי הבריכה השתנה והתפתחו בהם בקטריות וחיידקים מזיקים היכולים לסכן אותך ואת יקיריך. מלבד כמובן, הכסף וההשקעה הכרוכים במקרה של שיפוץ בריכה. הנה כמה מהסכנות האורבות במים שלא טופלו:

  • זיהומי עור.
  • זיהומים במערכת העיכול.
  • דלקות אוזניים.
  • סיבוכים בדרכי הנשימה.
  • זיהומים של פצעים.
  • ואחרון אך לא חביב והנפוץ ביותר הוא השלשול הנגרם חיידקי אי קולי וטפילים כגון קריפטוספורידיום.

  כמובן שישנם דברים אשר צריך להתחשב בהם כגון בתכיפות הבדיקות: כמה פעמים נכנס לבריכה. האם זה משפחה עם ילדים או זוג אשר נכנס למים לעתים נדירות? אם כן, חשובה מאד התחזוקה של הבריכה והג'קוזי ובדיקות תקופתיות של הרכב המים. בדיקות אלו נעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים הנותנים שירות תחזוקה לאורך כל השנה.

  אך יחד עם זאת…

  ישנן שתי פעולות שנוכל לעשות בעצמנו ויוכלו לצמצם את עבודות התחזוקה על ידי גורם חיצוני. וחלילה למצב בו נצטרך שיפוץ בריכה מקיף. לצמצם, לא להחליף.

  האחת היא כמובן ניקיון הבריכה. ניקוי המים על בסיס יחסוך לכם הוצאות וזמן גדולים בעתיד. באמצעות רובוט ייעודי, מטאטא יונק ורשת ניקיון נדאג שעלים, חרקים ושאר אוצרות הטבע אשר יפלו למי הבריכה יוצאו עוד לפני שיספיקו לזהם את המים. כמו כן, דאגו לניקיון הסקימרים ומסנני הבריכה באופן קבוע.

  כפי שכתבנו קודם, כיסוי לבריכה כאשר היא אינה נמצאת בשימוש יעזור במניעת התאדות המים וכמובן ישמור על צלילות המים וניקיונם. כמובן שמדי פעם נרים אותו ונבדוק שלא נמצאו מזיקים במים.

  הניסיון שלנו, הבריאות שלכם

  חברת PERFECT POOLS בייסודה של יעל ארבל הוקמה בשנת 2004 ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים. אנו נותנים שירות של יעוץ ותחזוקה שוטפת של בריכות נוי, בריכות בבתים פרטיים, בריכות ציבוריות וג'קוזי. נשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני בחינם ולראות אם המים שבהם אתם שוחים נקיים ולא מכילים בתוכם סכנות בריאותיות אפשריות.

  שיפוץ בריכה פרטית

  אחרי שנהניתם ממנה במשך שנים, וגם הילדים ניצלו היטב את הבריכה שניצבת בחצר הפרטית שלכם, הגיע הזמן לרענן ולערוך כמה ליטושים קטנים. יכול להיות שאתם רק רוצים לחדש ולהחליף את המראה המיושן של הבריכה שלכם, ויכול להיות שהזמן עשה את שלו, הפסיפס נשחק וסדקים החלו להופיע. במצב הזה לא רק האסתטיקה נפגעת, אלא גם האיטום, מה שמוביל לתקלות שונות ולירידה קבועה במפלס המים. אם כן, שיפוץ בריכה הוא בהחלט הצעד המתבקש, וצוות Perfect Pools יעזור לכם לתכנן לפרטי פרטים את כל הצעדים הבאים שלכם.

  שיפוץ בריכה – מתי הצעד הזה נכון?

  ההחלטה על שיפוץ בריכה או על שיקום הבריכה הישנה שלכם, היא החלטה שעשויה לנבוע ממספר סיבות עיקריות, למשל:

  • חידוש הבריכה כדי להעניק לה מראה חדש, נקי ומלוטש הרבה יותר
  • שיפוץ והחלפה של הציוד הנלווה, לרבות התקנת פתרונות תחזוקה חסכוניים ויעילים יותר
  • תיקון בעיות שונות הקשורות בחיפוי הבריכה או באיטום שלה
  • החלפת התשתיות כדי לחסוך בצריכת האנרגיה ולהקל גם על התחזוקה השוטפת

  אם החלטתם שהגיע הזמן לעשות את זה, השיפוץ הוא ללא ספק צעד מבורך. בתהליך הזה תוכלו להחליף את הריצוף, לשפץ את הצנרת, להוסיף תאורה (או לשנות את התאורה הקיימת) ולבצע מהלכים רבים אחרים שישדרגו את הבריכה הפרטית שלכם. באופן טבעי, צעדים אלה ואחרים מחייבים תכנון יסודי מאוד, ובשלב הראשון נידרש לרוקן את הבריכה לחלוטין. העבודה היסודית הזו אולי תדרוש מאתנו זמן, אנרגיות ומשאבים, אבל היא תאפשר לנו ליהנות מהבריכה בטווח הרחוק.

  ערכי המקצועיות, המצוינות והאמינות

  התהליך של שיפוץ בריכה הוא תהליך מורכב, ולפני שאתם מנסים את מזלכם ומחליטים שאפשר לעשות את זה לבד, זכרו שישנם מגוון פרטים קטנים שעשויים להשפיע על איכות העבודה כולה. רק חברת Perfect Pools ואנשי המקצוע שלה ידעו לזהות תקלות ובעיות, להציע פתרונות מצוינים, לתמחר מראש את עלות השיפוץ ולהבטיח התנהלות תקינה ונכונה בכל שלב בדרך. בזכות הניסיון והמקצועיות של הצוות תוכלו לדעת שבסוף התהליך תהיה לכם בריכה מחודשת ומפנקת, ללא תקלות.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה